שפת האור
יום שלישי 23 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

שפת האור

שפת האור


תארו לעצמכם שהייתם מכירים שפה בינלאומית שאינה קשורה לאותיות ולמילים. שפה של קסם, אשר  חושפת את הקודים מהם נוצרת המציאות, וחושפת את מרכיבי היסוד שלה. ותארו לעצמכם שזו שפה שאתם כבר מתקשרים באמצעותה...

כבר כתינוקות קלטתם באברי החישה הרכים והעדינים צבעים וצורות באופן ראשוני ומיידי.  קלטתם תדרי אור וגופי אור.  בשלבים יותר מאוחרים, התגבשה חווית המציאות האישית שלכם, ונוצרה תמונת עולם סובייקטיבית שנבעה מפרשנות של חוויות וארועי חיים.

בשפת האור אנו חוזרים לתקשר עם המציאות בבהירות וצלילות. משמעות הדבר, שזו שפה המעוררת קליטה והקרנה של תדרי צבעים וצורות ברמה הראשונית, הבהירה והמדויקת שלהם. 

מקורות השפה ככלי לריפוי ויצירת מציאות נמצאים הרחק בתרבות המאיה העתיקה. זהו ידע אוניברסלי מקודש שעבר במשך דורות בשושלת ארוכה של מאסטרים ומרפאים בשם הקורנדרוס. 

ברמה מסוימת אתם כבר מכירים את השפה, ויוצרים באמצעותה כל הזמן את מציאות חייכם.  מערכות היחסים שלכם בבית, בעבודה, המצב הפיננסי, מקום מגורכם, משקפים את רשת האנרגיה העדינה שיצרתם באופן מודע או בלתי מודע בשדה האנרגטי שלכם, בגוף ההילה שלכם. 

בכדי ליצור עם אור אנו זקוקים לכלים.  לפיכך, המרכיבים ליצירת החיים כאומנות של שפע ואהבה באמצעות שפת האור הם צבעים וצורות גאומטריות מקודשות. בכדי להיכנס למרחב שבו שפת האור מתגלה בפעולתה המקודשת עלינו להפעיל את ההקשבה לרוח: להרגיש את זה, להקשיב לזה, להריח את זה. בדרך זו מוסר מעטה התחרה הדק, ואנו רואים בבהירות ובצלילות.

אתם כבר קוראים את השפה באופן אינטואיטיבי. לדוגמא, כאשר אתם מכנים אדם מסויים "מרובע", אתם משתמשים בתבנית גאומטרית כדי לתאר את התבנית האנרגטית שקיימת בשדה התודעה שלו ובשדה ההילה. אתם יכולים לחוש באופן אינטואיטיבי שלפרמידה יש אנרגיה שונה מכדור. 

שפת האור קוראת לך לעצב מחדש את גופי האור שלך. היא שואלת אותך באיזו צורה תרצה לעצב מחדש את מציאות חייך. היא קוראת לך לבחור באופן ער ומודע את הדפוסים שלך. 

ברמה המעשית, ניתן לכתוב הלכה למעשה כל כוונה או משאלת לב בשפת האור. לשם כך, אנו יוצרים מטריצה אנרגטית. אנו מצרפים תדרי צורות צבעוניות זו לזו ויוצרים מערכים אנרגטים, ממש כשם שמצרפים אות לאות וכותבים מילים או סיפור חיים.


גילת סגל: הילרית ומורה לשפת האור.
http://www.gilatsegal.co.il

סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין