מפגש מהסוג השלישי
יום שלישי 23 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

מפגש מהסוג השלישי

מפגש מהסוג השלישי


לקראת הגעתו הקרובה של גון בחרנו לשתף אתכם הקוראים במאמר הבא, המספר בגוף ראשון על החוויה האישית של המפגש עם גון דה רייטר

אם בחיי המוקדמים הייתי פוגשת איזה מדיום שהיה אומר לי שאחיה בקנדה יותר משליש מחיי סביר להניח שהייתי פורצת בצחוק...אני? בחיים לא הייתי עוזבת את ישראל... אהובתי היקרה שלמרות חסרונותיה היא ביתי.

אז למה ואיך? 

את ג'ון דה רייטר - מורה ופילוסוף קנדי, פגשתי בצורה בלתי צפויה לחלוטין בעיר פונה שבהודו בשנת 1999. לא תפסתי את עצמי אז כמחפשת רוחנית ולכן גם לא חיפשתי מורה רוחני אבל הייתי מלאה כרימון בשאלות קיומיות שאפילו לא ידעתי עד כמה בערו בי עד רגע המפגש עמו.

כשפגשתי אותו לא הבנתי הרבה מהנאמר למרות שחשבתי שהאנגלית שלי די טובה אבל איכשהו המושגים אותם חלק עם קהל מאזיניו לא בדיוק היו ז'רגון מוכר לי. למרות זאת בלב, ידעתי שני דברים מיד ובאופן ספונטני: ידעתי שכל דבר שהוא אומר הוא אמת  וידעתי שהוא האיש בעל המפתח לשאלות שבערו בתוכי .

מסע חיי בוודאי נשמע מוכר לרבים: טיול במזרח אחרי הצבא, לימודים אקדמאים, תואר שני במנהל עסקים וקרירה מבטיחה בשוק ההון הישראלי. גרתי בתל אביב הצבעונית והעליזה ולמרות שעל פני השטח היה נראה שהכל זורם לא יכולתי להתעלם מתחושת ריקנות עמוקה שרק הלכה והתחזקה ואכן עוד לפני שפגשתי בג'ון התחלתי תהליך חזק מאוד של השלה והתעוררות.

בואו לפגוש את ג'ון דה רייטר בביקורו הקרוב בישראל!

זה קורה בתחילת נובמבר. זאת השנה השמינית ברציפות שהוא חוזר לארץ ומעגל תלמידיו רק הולך וגדל. 

בדרכו הצנועה והשקטה ג'ון מגלם ומשדר, אהבה ועוצמה ממגנטת ובו זמנית הוא מצליח, דרך דיאלוגים חיים לשתף את המאזינים בתובנות עמוקות ופשוטות שעוזרות להם להפרד מחסמים שונים, המפגש עמו מצייד את המשתתפים בשלל כלים פרקטיים לשימוש וישום בחיי היום יום.
משתתפים חדשים מוזמנים להשתתף ללא תשלום בחצי יום של מפגשים או בריטריט מלא במחיר מיוחד ביותר. הזדרזו ההרשמה המוקדמת נסגרת ב 27/10

לפרטים נוספים על הריטריט המתקרב, לגבי חצי יום השתתפות חינם או ריטריט מלא במחיר מוזל מאוד למשתתפים חדשים בקישור המצורף:
http://www.johnderuiter.co.il

יצירת קשר: israelevents@johnderuiter.com

לפרטים והרשמה - 03-3724561

 


זאת לא היתה התעוררות נעימה או רומנטית כמו זו שמספרים עליה בספרים, זה היה יותר שהמבנים עליהם נשענתי החלו להתמוטט מולי בכל כך הרבה מישורים במקביל שהתמוטטות הזאת גרמה לי לחפש ויותר מאוחר גם לפגוש משמעות עמוקה לחיים האלה וייעוד פנימי.

היום אני מבינה שלידה של משהו חדש ומקורי חייבת לעבור דרך התכווציות כואבות בדיוק כמו שתינוק חדש המגיח אל חלל העולם חייב לעבור דרך תעלת הלידה וצירים במעבר לחדש.

תוך כדי חווית תהליכים בחיי האישיים שהעלו בי הרבה חמלה כלפי עצמי וכלפי העולם ותוך קריסת המערכות והדפוסים המוכרים לאט לאט התחלתי להבין שהבילבול בו אנחנו חיים בעולם המודרני נובע מהרצון לספק את זה שאינו יכול להיות מסופק ומכל כך הרבה התניות שכלל לא קשורות אלינו.

עיני נפתחו למציאות הפוכה לחלוטין מזאת שמתכנתים אותנו אליה מרגע לידתנו - איכשהו מצליחים לשכנע אותנו שהתפל חשוב ביותר ומה שמהותי מאוד ובעל משמעות איננו...אז באמת איך אפשר שלא להתבלבל כל כך וללכת לאיבוד?

למה היום? אולי מחר?

תוך כדי תהליך ההתחדשות והקנית תובנות חדשות התחלתי לשמוע קריאה פנימית שככל שהקשבתי לה ונעניתי לה הלכה והתחזקה עד כדי שהפכה לקול חזק כל כך ורגש של דחיפות שיותר לא יכולתי להקשיב לחששות או להגיד לעצמי, רגע עוד שניה מחר יום חדש אולי מחר אפשר לבצע את השינוי?

באיזשהו שלב החלטתי לעשות צעד נועז ולעזוב הכל וחשבתי, לאן אפשר לנסוע לכמה חודשים לקחת פסק זמן  ולחשוב על החיים? התשובה היתה הודו. זול פשוט ואווירתי מספיק כדי להחליט על צעדי הבאים. ארזתי הכל אמרתי שלום לכל מה שהיה אפשר בחיי ההם התפטרתי מהעבודה למרות שרוב האנשים סביבי אמרו לי שאני לא נורמלית ונסעתי לבד להודו.

קראתי למסע שלי המסע אחרי החיוך של נגי הקטנה מפני שכבר לא הצלחתי לזכור מה זה לחייך באמת מהבטן החוצה כמו שילדים יודעים לעשות ... חשבתי עדיף למות מלחיות ככה ללא משמעות אמיתית חיב להיות פה יותר לחיים האלה לא יכול להיות שבשביל זה באתי לגוף, לקחתי נשימה עמוקה ארזתי הכל ונסעתי להודו.

הסתובבתי בצפון הודו ולדאק, הגעתי לכל מיני כפרים מקסימים, מנזרים בודהיסטים, פגשתי נזירים ולאמות ודרכי הקרתה לי פעם אחר פעם מפגש עם מורים רוחניים כאלה או אחרים. אך לכל מקום שהלכתי וכל מורה שפגשתי ידעתי ושמעתי בפנים פעם אחר פעם: לא, זה לא זה.

כשהתלמיד מוכן, גם ההר יגיע אל מוחמד

אחרי מספר חודשים נסעתי לפונה בעקבות המלצה של חבר ולקחתי קורס רייקי מאסטר, בשלב הזה כבר התחלתי להבין וידעתי שהחיים הם לא רק חומר ומיינד והלב שלי התחיל להפתח וללמוד התחברות למהות מה היא, השכלתנות השתנתה לתדר אחר והתחלתי לחוות יותר ויותר מהו חיבור ללב ולהויה שאני באמת. ואז פגשתי את ג'ון, ואיך אמרו חכמנו - כשהתלמיד מוכן גם ההר יגיע אל מוחמד.

את ג'ון דה רייטר פגשתי דרך קבוצת הרייקי בה השתתפתי, הוא בא לבדוק מקום למפגשים והמורה שלנו דאז אמר זהו ג'ון דה רייטר הוא מורה מואר והוא ידבר איתכם עכשיו ואני זוכרת את עצמי ישראלית טובה חושבת...כן בטח מואר חחח.. כעשרים איש יושבים על הריצפה וממתינים למוצא פיו של המואר וג'ון רק עומד מולנו מסתכל על כל אחד מאיתנו ממושכות ו...לא אומר מילה.

כמה מוזר שזה היה בו זמנית הסתכלתי עליו וראיתי בהתחלה אותו זוהר בהרבה זהב ואחרי כמה זמן שדמותו האנושית נעלמת... הממ חשבתי זה מוזר, טוב אבל זה בטח קשור לזווית של השמש ולא התעסקתי בזה יותר.

למחרת בבקר להפתעתנו הוא חזר אלינו וכל הקבוצה ביחד נתנה לו רייקי בו זמנית. אחרי הסשן רייקי התישבנו הוא ואני על ריצפת הבטון הקרירה ומיד פרצו ממני צרור שאלות אליו שקשורת לאנרגיה, להתעוררות לתמונה הגדולה של המציאות ומה לא.

משום מה לעולם לא אוכל לשכוח את המפגש, על פניו הוא נראה איש רגיל ביותר אך כשענה לי בעדינות שלא מן העולם הזה אך יחד עם זאת במוחלטות זה היה כאילו והעולם נדם, הכל עמד מלכת וחשתי כאילו והמוח שלי עף לאחור.

הוא דיבר איתי על אנרגיות ביקום שהן הרבה יותר מעודנות מהרייקי ועל מימדים אחרים וכיוון אותי לחוות את המקומות שם הכל קורה ולהפתעתי לא היה מדובר במקומות בהם אנחנו חשים את האנרגיה כחזקה ביותר, ההתחלה לדבריו היתה במקום שבו קורה הכלום.
שוחחתי עם הרבה אנשים נאורים בחיי אבל אף פעם אף אחד לא ענה לי בצורה כל כך אינטילגנטית עם ידע ותבונה שנראים כאילו מגיעים מהעתיד. עדיין לא הבנתי את גודל הנס אבל ידעתי שמשהו גדול מתרחש.

אז מה עכשיו?

לאחר שבועיים שלושה של מפגשים עמו הגיע זמן ההחלטה טוב אז מה עושים עכשיו? למרות שענה לי על השאלות הבוערות שהיו בי והתחלתי להרגיש תחושת סיפוק ושקט בלתי מוסברים בו זמנית התחיל להתעורר בי צמא לעוד ועוד מאותה תבונה ואהבה מעולם אחר. חשבתי לעצמי טוב יש לי קצת כסף בכיס יש לי זמן אין לי עבודה לחזור אליה כרגע, אסע לקנדה לעוד קצת.

קניתי כרטיס בכיוון אחד והגעתי לאדמונטון שבקנדה. כששאלו אותי לכמה זמן באתי חשבתי לעצמי איזה שאלה מוזרה ועניתי אני רק צריכה תשובות לעוד כמה שאלות וזהו אהיה פה אולי חודשיים בערך.

אז ככה ששבע עשרה שנה אחרי אני עדיין כאן לכל מי שתוהה איך זה נגמר. איך יכולתי לעזוב? השאלות הפכו לתובנות והתובנות נפתחות לעוד ועוד מציאויות ואהבה, הגוף שלי, התודעה, המודעות הכל השתנה כולל התדר בו אני מתקימת. אני עכשיו כלי ולא כלי תקשור אלה כלי שיותר ויותר מוליך ומגלם אהבה.

אני מודה על כל "התאונות" והקשיים שהביאו אותי עד הלום. אני מרגישה חלק ממשהו קדוש ועצום שמתהווה ונבנה על ידי ג'ון מזה כ- 25 שנה. ובמקביל הקהילה הישראלית סביבו רק הולכת וגדלה.עוד חוזר הניגון...

לפני חמש שנים לאחר לידת בני הראשון שמעתי שוב קריאה פנימית לסייע בהפצתו ובהעלאת המודעות לג'ון בארץ ומאז אני אחראית על הפקת האירועים שלו. זאת שליחות של קודש ואהבה ומבחינתי קטונתי מלהתחיל בכלל לתאר את מה שהאיש הזה מביא עימו הבשורה הגדולה התדר הגבוה והאהבה.

למדתי לחיות בשירות למען משהו שהוא נעלה יותר מכל הקיום האנושי שלי כאן משהו שהוא חלק מתמונה רחבה בהרבה יותר ממה שאנחנו מסוגלים לדמיין.

ג'ון מקיים מפגשים שבועיים וסמינרים במרכזו באדמונטון שבקנדה וריטריטים ברחבי העולם. הוא יגיע לארץ בתחילת נובמבר הקרוב ותהיה הזדמנות לפגוש אותו בריטריט הקרוב.

זאת הזדמנות נדירה לפגוש מאסטר בסדר גודל של ג'ון. המפגשים עמו הם מפגשים של תדר עולה, מודעות מתעצמת, תנועת אהבה משמעות וחיבור לאמת. בדרכו הצנועה והשקטה ג'ון מגלם ומשדר אהבה ועוצמה ממגנטת ובו זמנית הוא מצליח, דרך דיאלוגים חיים לשתף את המאזינים בתובנות עמוקות אך פשוטות ופרקטיות העוזרות לנו להפרד מחסמים שונים.
 אודות הכותבת:

נגה פלד, רואת חשבון בהכשרתה המקצועית מתגוררת בקנדה מזה שבע עשרה שנה והינה אחראית על הגעתו של ג'ון דה רייטר לישראל. 

 


בואו לפגוש את ג'ון דה רייטר בביקורו הקרוב בישראל!

זה קורה בתחילת נובמבר. זאת השנה השמינית ברציפות שהוא חוזר לארץ ומעגל תלמידיו רק הולך וגדל. 

בדרכו הצנועה והשקטה ג'ון מגלם ומשדר, אהבה ועוצמה ממגנטת ובו זמנית הוא מצליח, דרך דיאלוגים חיים לשתף את המאזינים בתובנות עמוקות ופשוטות שעוזרות להם להפרד מחסמים שונים, המפגש עמו מצייד את המשתתפים בשלל כלים פרקטיים לשימוש וישום בחיי היום יום.

משתתפים חדשים מוזמנים להשתתף ללא תשלום בחצי יום של מפגשים או בריטריט מלא במחיר מיוחד ביותר. הזדרזו ההרשמה המוקדמת נסגרת ב 27/10

לפרטים נוספים על הריטריט המתקרב, לגבי חצי יום השתתפות חינם או ריטריט מלא במחיר מוזל מאוד למשתתפים חדשים בקישור המצורף:
http://www.johnderuiter.co.il

יצירת קשר: israelevents@johnderuiter.com

לפרטים והרשמה - 03-3724561

 

 

סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין