מטפלים - נמסטה פורטל אלטרנטיבי
שבת 20 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק


כאשר האדם מבין למה הוא מיצר את המחלה, המנגנון של יצירת המחלה מפסיק. לעיתים מספיקה התובנה ולעיתים יש צורך לעבור תהליך של שחרור רגשי. על שיטת הריקול הילינג.
שיטת הריפוי המהפכנית - ריקול הילינג
עלי לשחרר את הציפייה הפאסיבית שיראו אותי. אם אני צריך משהו, עליי ללמוד לפעול בנושא. להגיד מה אני צריך, להפוך את התלונה לבקשה, להגיב או להתנגד למצבים שאינם נעימים לי.
מקורבנות לחירות
מה הפרידה הזו רוצה ללמד אותי? על התמודדות עם פרידה.
פרידות
לקחת אחריות על הרגשות שלי אומר שאני יודעת שכל רגש שאני חווה הוא רק שלי, וגם אם נדמה לי שהוא עלה בתוך מרחב מסוים או סיטואציה מסוימת, זה עדיין לא אומר שיש אדם אחר שאחראי על מה שאני חשה.
אחריות רגשית במערכות יחסים
החורף מביא עימו שלל מחלות אשר פוגעות בילדים ומבוגרים כאחד. הרפואה הסינית מציעה כלים פשוטים ויעילים היכולים במהירות להקל על החולה ואף למנוע סיבוכים.
מחלות חורף על פי הרפואה הסינית
הפה הוא אחד משערי הכניסה לגופינו, במחקרים רבים התגלה הקשר בין היגיינת פה למחלות, 5 שלבים לשמירה על הייגנת הפה.
נקיון הפה, לשמירה על גוף בריא
שייכות
בין בדידות ולבדות, יש הבדל עצום. בדידות היא החוסר באחר. לבדות היא הנוכחות של עצמך. הלבדות חיובית מאוד. היא נוכחות. אתה כל כך מלא בנוכחות שאתה יכול למלא את כל היקום בנוכחות שלך.
לחבק את הבדידות
בזמן שהייתי באוויר, הייתי צלולה ורגועה לגמרי. ולא, לא ראיתי את חיי עוברים לנגד עיניי. שתי מחשבות העסיקו את מוחי, הראשונה: האם זה הסוף? השניה: לא מתאים לי כרגע למות.
הנפילה אל האור
על קשיים וחסמים בדרך להקשבה אמיתית
הלו, מישהו מקשיב לי?
נקודה עיוורת הינה חוויה או דפוס מחשבה שקרו לנו. המוח החביא אותה בתת המודע, בגלל הכאב והסטרס שהיא יוצרת ולרוע מזלנו הנקודה העיוורת בסופו של דבר הפכה למחלה. בשיטת הריקול הילינג, אנו מתמחים בהגעה לנקודות העיוורות.
נקודה עיוורת
הגוף שלנו מאפשר לנו להתחבר לרגע, למקום, למתרחש עכשיו, כל חושיו קולטים וחשים את הסביבה, בזמן שהראש חי הרבה יותר בזיכרונות העבר ובספקולציות העתיד.
לחץ מתח וחרדות
"איך הפך הביטוי הרגשי להיות הדבר שהכי נמנע ממנו? ומה שאנחנו מפסידים - כהות החושים של הרגש."
אני חושב שאני מרגיש
מיינדפולנס מאפשר לנו להתבונן בראייה נקייה ולא מוטת. התרגול המתמשך מאפשר לנו לפתח יכולת זו ולהשתמש בה בכל רגע נתון ובכל סיטואציה נעימה או לא נעימה.
מיינדפולנס ככלי טיפולי לעבודה עם כאב
חוסר שייכות ופחד מדחייה הוא נושא שמלווה רבים במהלך חייהם. הוא מורגש במסגרות השונות בחיים, משפיע רבות על מערכות יחסים ויצירת קשרים, על התפיסה העצמית ותחושת הערך העצמי.
חוסר שייכות, בדידות ומה שביניהם
   עמוד 2 מתוך 18 עמוד קודם | עמוד הבא   
סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין

קישורים