במיוחד לשנה החדשה - מדיטציה לשחרור העבר
שבת 20 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

במיוחד לשנה החדשה - מדיטציה לשחרור העבר

במיוחד לשנה החדשה - מדיטציה לשחרור העבר


אומרים שכדי ליצור עתיד טוב יותר, צריך לשחרר משהו.
מה הוא המשהו הזה?

אם נחשוב לעומק, נראה שהרבה פעמים אנחנו חוזרים על אותן מחשבות, רגשות ותגובות שוב ושוב, ומצפים ליצור עתיד שונה.

ואז אומרים לנו, אולי תשחררו כבר?
ואנחנו מאוד רוצים לשחרר, אנחנו יודעים שכדאי לנו לשחרר, אבל אנחנו לא יודעים מה ואיך.

או אומרים לנו - "אם היית אוהב את עצמך קצת יותר, זה לא היה קורה לך".
אומרים לנו לאהוב את עצמנו, ואנחנו מאוד רוצים, אבל בפועל, אנחנו לא יודעים "מה" לאהוב, ו"איך" לאהוב את עצמנו, כי למען האמת, אין לנו מושג מי אנחנו באמת
וכמה רגישות, שמחה, יופי ואושר קיימים בתוכנו.

מדיטציה זו לשחרור העבר נכתבה במיוחד לתת פתרון לרגעים שבהם אנחנו מרגישים חוסר אונים מוחלט, אבל מבצבצת בתוכנו נכונות קטנה, לשנות את מה שאנחנו חושבים >על עצמנו ועל האנשים שפגעו בנו במסע החיים שלנו.

כל מה שעלינו לעשות הוא למצוא את הנכונות הקטנה, ואם היא לא גלויה בפנינו, נוכל להתפלל ולהיעזר בהדרכה הפנימית, שנמצאת בתוכנו  ולבקש ממנה להראות לנו את הנכונות לסלוח, ממקום אמיתי וכנה.

שנראה את הסליחה כדבר שמסייע לנו לגלות את עצמנו, ולא מפחית מכבודנו.

האגו, תמיד ינסה לצייר לנו את התמונה של האדם הסולח, כאדם שמפסיד משהו. האהבה תמיד תהיה שם להראות לנו, שאין הפסד כי אין נצחון.

אלא רק הוויה אחת שלמה, שכל מה שהפוך לה, פשוט לא קיים, ושרק אנחנו מעניקים את הכוח, לאותו חוסר סליחה ולאמונה שחוסר הסליחה ישאיר אותנו בעמדה של כוח.

רק אנחנו אוחזים בכל הכוח ומגנים על העבר שלנו, מהחשש שהשחרור בעצם יוביל אותנו לחידלון.

מטרתה של מערכת החשיבה של האגו, כפי שאנחנו למדים בקורס בניסים, (האגו) הקול הפנימי השלילי שלנו, הוא לא לאפשר לנו לגלות את תחושת ההקלה שמחכה מתחת לשיפוט ולהשלכת האשמה על כל אדם בחיינו שנוגע לנו בנקודות הרגישות ביותר.

דווקא אלו שמוציאים מאיתנו את הצדדים הכי פחות אהובים, באים להראות לנו כמה עצמה יש בנו באמת.דווקא אלו שהכי קשה לנו איתם, עוזרים לנו לראות את הצל הפנימי שלנו, שאיתו אנחנו חוששים להתמודד.

בשורה התחתונה, הכל תלוי בנו. רק ע"י בחירה אחת שלנו, אנחנו יכולים לגלות את הכוח לוותר על המחשבות השליליות, על התחושות הקשות ועל הבחירה היומיומית להזין את הפחד, בייאוש ובחוסר אונים ולבחור בכל פעם מחדש, בחשיבה שהמקור שלה מגיע מההוויה השלמה שלנו.

בהצלחה :)


 


נילי ווצ'ינה - החופש להתבוננות פנימית. מדריכה להתפתחות אישית ומפתחת ערכת המדיטציות לשחרור מחסומים וגילוי העצמה והשלווה הפנימית.
nillyvoochina.weebly.com


מאת: נחמה יום חמישי 05 ספטמבר 2013 17:15
נילי יקירתי,
המדיטציה היתה נפלאה! תודה. רציתי רק לספר לך שאני משתמשת בשאלות שיש לי לגבי חיי גם בבקשה לפני לכתי לישון מאלוהים\היקום שיתנו לי תשובה בשאלות בהן אני דנה דרך חלום שיזמנו לי. ותמיד זה מצליח - בתנאי שאני רושמת את החלום מיד עם התעוררותי (אפילו באמצע הלילה - יש לי מחברת ועט ליד המיטה) _ אחרת בבוקר הוא נשכח. קיבלתי הרבה תשובות והארות רבות ערך גם בשיטה זו. אז - שוב תודה - ושתהיה לך שנה נהדרת, מלאת בריאות, שמחה, אור והמון אהבה - ללעצמך ולאחרים.
נחמה
מאת: Soares יום שלישי 09 ינואר 2018 18:00
I am in fact thankful to the owner of this website who has shared this wonderful piece of writing at here.
סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין