אנרגיית האור
שבת 20 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

אנרגיית האור

אנרגיית האור


לכולנו יש את האפשרות להתחבר בכל רגע אל אנרגיה של ריפוי, אין זה משנה מה המצב בו אנחנו נמצאים, איפה אנחנו ומה אנחנו עושים. יש באפשרותנו להתחבר למאגר אנרגיה עצום - אנרגיית האור. אנרגיה האור מאפשרת ריפוי בכל המישורים ויכולה לשנות את המבנה האנרגטי, הפיזי, המנטאלי והרגשי של כל אדם.

אין צורך בידע קודם או בניסיון כדי לקבל ריפוי מהאור אבל יש מספר הנחיות שיכולות לעזור להתחבר בצורה נכונה אל האור. יש להבין שכדי לקבל אור אנחנו צריכים לאפשר לאור להיכנס לתוך המבנה העדין של גוף האור שכבר קיים בתוכנו ולאפשר לאור לרפא ולאחות את החלקים הלא מאוזנים בגוף האור שלנו.

דרך טובה לעשות זאת היא לדמיין מקור אור עצום שנמצא מעלינו שולח קרניים לתוך הגוף שלנו. כשאנחנו מדמיינים את מקור האור אנחנו מתחברים אליו ומאפשרים לו להתחיל לרפא אותנו. בתהליך הריפוי האור מסיר חלקים שליליים וחשוכים מתוכנו, ובמקומם מאיר חלקים קיימים בתוכנו ומחזק אותם.

בתהליך הריפוי עם הזמן החלקים החשוכים בתוכנו ייעלמו, הפחדים והטראומות ירפאו הספקות והכעסים יותמרו. האור יתפוס את מקומם ויתחיל במטמורפוזה שתשנה את המבנה העדין של הגופים הלא פיזיים, מה שיאפשר לאדם להכיל אור גדול יותר .

אדם שמכיל אור גדול ירגיש חיוניות רבה יותר, תחושה של התרחבות ועוצמה ויהיה לו חיבור אל הפוטנציאל הגלום בתוכו. אם האדם יחזיק אור רב בתוכו לאורך זמן הוא יעלה על ה"מסלול הנכון" ויגשים את מהותו הפנימית, את קריאת נשמתו.

איך עושים ריפוי עם אור?
בכל זמן שתבחרו להתחבר אל האור דמיינו אותו נכנס לתוככם והופך להיות חלק מכם, תרגישו שהגוף שלכם הופך להיות גוף אור והאור שאתם מקרינים הופך לחזק וצלול יותר. דמיינו שהאור הופך להיות חלק טבעי משגרת היומיום ושהוא נמצא בתוככם כל הזמן.

ככל שתצליחו לשמור על הרגשת החיבור לאור לאורך זמן שינויים חיוביים יופיעו בחייכם. קבעו זמן ומקום למפגש ריפוי עצמי עם האור הקפידו על תרגול קבוע - יומיומי של 10-20 דקות. ככל שעוצמת הכוונה שלכם תהיה גדולה יותר כך הריפוי יהיה עמוק יותר.


קארין צוק: מתקשרת, מדריכת מדיטציה, מטפלת בהילינג  ותטא הילינג.
http://maya-or.co.il/

סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין