מסיבות טבע
יום שלישי 23 אפריל 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

מסיבות טבע

מסיבות טבע


כמה פעמים יצא לכם להרגיש שהחיים שלכם חסרי תוכן או יותר נכון, משהו חסר בהם אבל אתם לא מצליחים להחליט בדיוק מה זה הדבר הזה. כמו ללכת להופעה של להקה קטלנית והם לא מנגנים את הלהיט הכי גדול שלהם, נוסחה שחסר בה נתון קריטי לפתור אותה.
 
לפני עשר שנים מצאתי את הנתון הזה והוא הופיע בתור 200 איש מחוייכים אי שם במדבר, עפים על החיים שלהם כשברקע מתנגנת מוזיקת טראנס שאת העומק שלה הצלחתי להבין רק אחרי שהפכתי לחלק מכור ההיתוך שנוצר ברחבה.

למה כדאי לכם להתחיל ללכת למסיבות טבע?
 
טראנס בשביל החופש
אחד הדברים שמצאתי להכי עוצמתיים בעולם הטראנס היא תחושת החופש המוחלטת שעוטפת אותך כבר מהרגע הראשון שאתה דורך ברחבה. זה המקום המושלם להתפרק בו ולתת לילד הקטן שבך להתפרץ החוצה במקום שאף אחד לא ישפוט אותך כי הרוב משדרים וקולטים בדיוק את אותו התדר. תדר שפותח בפניך דלת לעולם הרבה יותר תומך, כזה שמקבל כל אחד ללא הבדלים של דת גזע או מין.
 
סוג של קהילה זמנית אוטונימית של קבוצות ויחידים שהתקבצו ביחד בשביל טקס חגיגי אל תוך השעות הקטנות של הלילה (או הבוקר או הערב) בשביל לקבל פרספקטיבה מזווית קצת אחרת על הקיום שלהם בעולם הזה. לאחוז בחוט המשי שלוקח את הפרט ומצרף אותו למאגר אנרגטי קולקטיבי שמטעין אותו באנרגיה חזקה של אחדות והתחברות לחופש האמיתי שאותו הוא מחפש.
 
להתחבר לטבע
מה שאני הכי מוצא ללא יעיל בתרבות הבילויים הקיימת היום היא העובדה שרוב האירועים מתקיימים במקומות סגורים וחשוכים באווירה מאוד אגרסיבית שקשה מאוד למצוא בה את השקט שלך או את החיבור לאני הגדול יותר, תשדרגו את זה עם אלכוהול בכמויות וקבלתם נוסחה מושלמת לבלאגן.
 
במסיבות טבע לעומת זאת, אתם רוקדים מתחת לכיפת השמים, מוקפים בטבע ירוק (או מדברי) שפותח בפניכם כל כך הרבה מרחבים ואפשרויות לפתוח את התודעה ולחוות חופש, חוויה רוחנית שלעולם לא תתאפשר במועדון תל אביבי ממוצע.

על זה תוסיפו מאות קרחניסטים עם לב ענק שהתקבצו במיוחד ברגע והמקום הספציפי הזה בשביל לעבור מסע פסיכדלי חזק ולהתנתק מהחבלים הרעים של הקפיטליזם החזירי, להתחבר לעולם הרוח ולשמר את החיוך המטופש על הפנים לקצת יותר זמן.
 
המוזיקה
אמנם היום מוזיקת הטראנס הולכת ומתמסחרת אבל מרבית האומנים שקיימים ויוצרים מוזיקה איכותית זה משהו שהיה ויהיה תמיד בתור התבלין העיקרי בעולם הטראנס. עוד בתחילת דרכה, מוזיקת הטראנס נוצרה בשביל לפתוח תודעה והתחברות לאני הגדול יותר וגם היום, עם קצת מאמץ אפשר למצוא הפקות שהמניע העיקרי שלהן הוא לספק תשתית פסיכדלית מתוכננת ומבוקרת כדי לספק לקהל את האפשרות לקבל מנה גדושה של כיף טהור.
 
אני יכול לתת עוד עשרות דוגמאות ללמה כדאי לכם לעשות פרסה מהמועדון או הדנס בר הקבוע שלכם ולעשות את דרככם למסיבת הטבע הקרובה אבל זה משהו שצריך לבוא לבד מבפנים.
 
הזרע ננטע, הצעד הבא הוא שלכם

לפורטל הטראנס של ישראל:
http://www.mesibatube.com/

 

 

סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין