רפיק | namaste.co.il
יום שישי 22 פברואר 2019 הפכונו לעמוד הבית צרפונו למועדפים הירשמו לניוזלטר הצטרפו אלינו לפייסבוק

הפוסטים של 'רפיק'


איננו מרגישים שאיננו מרגישים
לחגוג את האחד, לאהוב את ה'אני' היחיד, לבחור בזה במלאות כי הרי גם כשאתה בזוגיות אתה "סינגל". סינגל זה לא שם תואר, זה הוויה. כולם סינגלים.
בשבח הסינגליות
לקראת יום כיפור. "מה מעכב לי את ההגשמה? למה אני לא שקט כפי שאני יודע להיות, לא מלא אהבה כפי שמגיע לי להיות, לא נחמד, נינוח, מלא אור כפי שזכותי להיות?"
לתת לצל חיבוק
"פולסיישן (בעברית הפעמה) היא שיטת טיפול אשר דרך נשימה חזקה יוצרת פעימה כלל-גופנית וטעינה אנרגטית גבוהה המאפשרת פריקת מתח רגשי."
פולסיישן - הפעמה
להיות מאושר באמת פירושו לקבל מעצמי אישור. זו עבודת מודעות. להביט פנימה ולזהות את כל אותם מקומות נפשיים לא מאושרים, מודחקים, כאובים.
מאושר הוא זה שמקבל מעצמו אישור
המדיטציות הדינמיות של אושו עושות שימוש בהתנהגויות מוחצנות ככעס, בכי, שמחה, שיכולות בהתחלה להרתיע. הנה טיפים למודט המתחיל + 4 מדיטציות ליישום.
הטיפים של רפיק
ויפסנה היא המדיטציה העתיקה והבסיסית ביותר בעולם ועפ"י אושו היא גם זאת שעשתה הכי הרבה אנשים מוארים (טוב, יש לה 2500 שנה פור). אנו נגיש לכם את ההנחיות למדיטצית ויפסנה "אושו סטייל". למדיטציה זו אין מוסיקה ספציפית.
מדיטציית ויפסנה
האדם הוא קשת של צבעים, רגשות, מחשבות והצ'קרות הינן טורבינות (תחנות כוח) שמייצרות את הגוון הנפשי, המחשבתי והבריאותי בכל רגע. מדיטציה מופלאה, מרגיעה ומאזנת.
מדיטצית צ'אקרה סאונדס - אושו
מדיטציה אקטיבית, קופצנית, מצויינת לבוקר. מחולקת לשני חלקים. הראשון דינמי לחלוטין והשני רגוע. כל חלק הוא בן חצי שעה ונקודת המפגש של שני החלקים הוא הרגע החזק ביותר במדיטציה.
מדיטציית דינמיק - מבית אושו
זוהי מדיטציה קלה וידידותית למשתמש. בעוד שמדיטציות רבות דורשות כוח סבל ומשמעת, הקונדליני מבוססת על זרימה ושחרור. ארבעה שלבים בני רבע שעה כל אחד.
מדיטציית קונדליני - מבית אושו
"אין מבוגר ואין צעיר, אין מצליח ואין כישלון, בחור עם ראסטות יכול לתת שיקוף חזק לסמנכ"ל בן 56 עם משקפים."
 מועצת הגברים
במאמר הבא רפיק מציג את טכניקת 'אומנות ההתמסרות' שהפכה להיות dvd מודרך לזוגות.
אומנות ההתמסרות
"כוונה ברורה זה לבחור מטרה באזור התקוע ולהחזיק אותה במודעות כאשר אני מחליט החלטות."
הטעות העיקרית שאנשים עושים בדרך אל הפוקוס - חלק 2
"לפי תורתי לא יכול להיות שהגורם לתקיעה מצוי בחוץ. מי שמגיע אלי כבר מבין שמשהו בתוכו יוצר את המצב, והוא בא לבקש בהירות לגבי האויב הפנימי הנסתר."
הטעות העיקרית שאנשים עושים בדרך אל הפוקוס - חלק 1
"איך ביטלו לי את סדנת "במדבר" הראשונה וכך מצאתי את שיטים".
משבר כהזדמנות
   עמוד 1 מתוך 3 עמוד קודם | עמוד הבא   
סקר

מחשבה יכולה לרפא את הגוף?
הצבע!
 

מדיטציות אונליין